Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Whisky Pink Diamond Evaflor dla kobiet

Whisky Pink Diamond Evaflor dla kobiet

Whisky Pink Diamond marki Evaflor to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lima, jeżyna i Łodygi porzeczki; nutami serca są truskawka, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula i fasolka tonka.

Lima Jeżyna Łodygi porzeczki

Truskawka Jaśmin Konwalia

Piżmo Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Pink Diamond by Evaflor.

Whisky Pink Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Pink Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Pink Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Pink Diamond marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Pink Diamond marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II Chantal Thomass Ame Coquine Salvador Dali Laguna Ayala Moriel Altruism Masaki Matsushima Masaki/Masaki Fragonard Soleil Grassroots Happily Ever After Etat Libre d`Orange Bendelirious Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Love & Toast Sugar Grapefruit Sinfonia di Note Petale Rose Jeanne Arthes Sexy Me No2