Marki » D E » cytrusowo - gourmand « Grupy

Ness pour Femme Evaflor dla kobiet

Ness pour Femme Evaflor dla kobiet

kwaśny

Ness pour Femme marki Evaflor to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutą serca jest nuty owocowe; nutą bazy jest nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna

Nuty owocowe

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ness pour Femme by Evaflor.

Ness pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Ness pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Ness pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ness pour Femme marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ness pour Femme marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Bath and Body Works Coconut Lime Verbena L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering Maoli Colonia Dulce Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Tonatto Profumi Plaisir Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Zorica Of Malibu Gratitude Payard Bergamot Truffle ID Parfums Jardin de Sicile Jeanne Arthes Sun Alexa Lixfeld 004