Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Je t'aime Elixir Evaflor dla kobiet

Je t'aime Elixir Evaflor dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Je t'aime Elixir marki Evaflor to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czereśnia, bergamotka, czerwone jagody i migdał; nutami serca są róża bułgarska, róża turecka i czarna herbata; nutami bazy są anyż, fasolka tonka, wanilia, irys i paczula.

Czereśnia Bergamotka Czerwone jagody Migdał

Róża bułgarska Róża turecka Czarna herbata

Anyż Fasolka tonka Wanilia Irys Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Je t'aime Elixir by Evaflor.

Je t'aime Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Je t'aime Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Je t'aime Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Je t'aime Elixir marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Je t'aime Elixir marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Miller Harris Coeur d`Ete Jo Malone London Vanilla & Anise Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Voluspa Cocoa Tamarind So...? So...? Sinful Lisa Hoffman Tuscan Fig Costamor Dulcess Michel Germain Tattoo Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Jeanne Arthes Sexy Me No1