Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Hot Sens Evaflor dla mężczyzn

Hot Sens Evaflor dla mężczyzn

Hot Sens marki Evaflor to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka i pomarańcza; nutą serca jest bergamotka; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Pomarańcza

Bergamotka

Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Sens by Evaflor.

Hot Sens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Hot Sens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Hot Sens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Sens marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Sens marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Caron Eaux de Caron Fraiche Fragonard Citron Jo Malone London Grapefruit Antica Farmacista Grapefruit Boadicea the Victorious Refreshing Creed Bois de Cedrat Parfums Berdoues Citrus Hesperida Atkinsons Gold Medal Adolfo Dominguez Azahar Ortigia Sicilia Sicilian Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Jo Wood Organics Langa