Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Mam: 1 Chcę: 2

skórzany
dymny
No 6 Eutopie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 6 marki Eutopie to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 6 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nadège Legarlantezec. Nutami głowy są olibanum i cypriol; nutami serca są geranium, labdanum i skóra; nutami bazy są paczula, cedr, piżmo i maczuga herkulesa.

Olibanum Cypriol

Geranium Labdanum Skóra

Paczula Cedr Piżmo Maczuga Herkulesa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 6 by Eutopie.

No 6 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eutopie No 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eutopie No 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 6 marki Eutopie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 6 marki Eutopie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Dolce&Gabbana By Van Cleef & Arpels Birmane Ralph Lauren Purple Label Bond No 9 Bleecker Street Yves Rocher Voile d'Ambre Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Adidas Adidas Victory League Jo Malone London Dark Amber & Ginger Lily Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Sonoma Scent Studio Fireside Diesel Only The Brave