Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Butterfly Euphorium Brooklyn dla kobiet i mężczyzn

Butterfly Euphorium Brooklyn dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Butterfly Euphorium Brooklyn dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Butterfly Euphorium Brooklyn dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Butterfly Euphorium Brooklyn dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Butterfly marki Euphorium Brooklyn to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Butterfly został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephen Dirkes. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, bez, lawenda, geranium, aksamitka, mięta, wawrzyn, hyzop, nuty ziołowe, szałwia, dzięgiel, słodki goździk, trawa, mech i nuty wodne.

Fiołek Bez Lawenda Geranium Aksamitka Mięta Wawrzyn Hyzop Nuty ziołowe Szałwia Dzięgiel Słodki goździk Trawa Mech Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Butterfly by Euphorium Brooklyn.

Butterfly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Euphorium Brooklyn Butterfly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Euphorium Brooklyn Butterfly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Butterfly marki Euphorium Brooklyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Butterfly marki Euphorium Brooklyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Hanami Versace Versace Essence Emotional Sergio Tacchini O-Zone Woman Stella Cadente Miss Me Clean Clean Ultimate Eau Jeune Orange Riviera Tartine et Chocolat Ptisenbon Chanel Cristalle Eau Verte Diptyque Eau de Lierre Creed Fleur de The Rose Bulgare Michael Storer Stephanie Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier