Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Rien Intense Incense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany
aldehydowy
Rien Intense Incense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rien Intense Incense Etat Libre d`Orange dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rien Intense Incense marki Etat Libre d`Orange to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rien Intense Incense został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, róża, skóra, irys, labdanum, mech dębowy, paczula, ambra, kmin, czarny pieprz i aldehydy.

Kadzidło Róża Skóra Irys Labdanum Mech dębowy Paczula Ambra Kmin Czarny pieprz Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rien Intense Incense by Etat Libre d`Orange.

Rien

Rien Intense Incense Recenzje Perfum

Poszukiwaczka Skarbów
Poszukiwaczka Skarbów

Gęste, zawiesiste, mroczne i uwodzicielskie, uginające się od bogactwa cennego składu. Mocarne. Cudownie skomponowane. Gdybym miała określić je jednym słowem, powiedziałabym: Tajemnica. Nie wiem jak można ich nie kochać.

urszulaen
urszulaen

ostre otwarcie w stylu retro, w fajny sposob drazniacy nos jednak jest zdelikatnione mydelkiem a potem nastepuje ciepłe bliskoskorne pizmo i w sumie tyle czuje ja ... :)

Izabela
Izabela

Ależ tu jest moc!
Ostatnio coraz rzadziej zdarza się, że perfumy w czarnym flakonie w pełni na ten kolor zasługują. Zazwyczaj zawartość pasuje do każdego innego koloru, tylko nie do czarnego.
U ELdO te perfumy w pełni zasługują i na czarny flakon i na złotą naklejkę.
Mamy tu piękną, skórzaną różę porządnie okadzoną.
Słodycz konfiturowej róży cudownie kontrastuje z "brudnymi" akordami wywołanymi przez kmin. Pojawia się także labdanum i pieprz, które dodają głębi i pikanterii. Mech spina całość nadając kompozycji szyprowy sznyt.
Pomimo, że to zupełnie nie moja bajka (olfaktorycznie), to muszę przyznać, że te perfumy zrobiły na mnie spore wrażenie.
Pomimo użycia szorstkich, donośnych składników udało się nie zatracić słodyczy róży.
Całość nie przytłacza, nie powoduje bólu głowy.
O ile znam gust osób z tego forum, to uważam, że te perfumy będą najgorętszą nowością i pojawią się na wielu chciej-listach. :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Etat Libre d`Orange Rien Intense Incense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Etat Libre d`Orange Rien Intense Incense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rien Intense Incense marki Etat Libre d`Orange. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rien Intense Incense marki Etat Libre d`Orange reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Baiser Vole Montale Full Incense Estée Lauder Amber Mystique L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Reminiscence Patchouli Cacharel LouLou Christian Dior Dune Atelier Cologne Santal Carmin Comme des Garcons Black Kenzo Flower by Kenzo Oriental Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Alexander McQueen Kingdom Yves Saint Laurent Elle L`Artisan Parfumeur Tea for Two Olivier Durbano Pink Quartz Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Amouage Amouage Epic Woman Serge Lutens Fille en Aiguilles