Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Oriental Flower Esteban dla kobiet

tuberozowy
aldehydowy
Oriental Flower Esteban dla kobiet Zdjęcia

Oriental Flower marki Esteban to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oriental Flower został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i aldehydy; nutami serca są lawenda, tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr i wanilia.

Mandarynka Aldehydy

Lawenda Tuberoza Kwiat pomarańczy

Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Flower by Esteban.

Oriental Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Oriental Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Oriental Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Flower marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Flower marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Forever Liz Claiborne Curve Soul Vintage Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Fragonard Emilie Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Mariah Carey M Ultra Pink Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor Sanctuary Black Iris & Peony Van Cleef & Arpels Un Air de First