Marki » D E » skórzane « Grupy

Cuir Esteban dla kobiet

Cuir Esteban dla kobiet

skórzany
Cuir Esteban dla kobiet Zdjęcia

Cuir marki Esteban to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kardamon, lawenda i mięta; nutami serca są fiołek, goździk (przyprawa) i różowy pieprz; nutami bazy są paczula, wetyweria, skóra i ambra.

Kardamon Lawenda Mięta

Fiołek Goździk (przyprawa) Różowy pieprz

Paczula Wetyweria Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir by Esteban.

Cuir Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Wydaje się, że to ciężki orient napakowany skórą i przyprawami, a tymczasem skóry tu nie ma praktycznie w ogóle, a bardzo dużo świeżego kardamonu i gożdzików przez co kojarzy się iście świątecznie, ale nie jest na tyle otulający, żebym sięgała po niego na mroźne, krótkie dni.Kardamon z gożdzikami wiodą tu zdecydowanie prym, ale niestety są za mało intensywne, bo zapach czuć jedynie bliskoskóry i nie umie przebić się spod szalika dlatego jednak wolę nosić go jesienią. Gdyby dodano tu mocy i powera to byłby z tego całkiem interesujący orientalny przyprawowiec,a tak owszem to ładna kompozycja ze słabymi parametrami.

2017

Przyzwoity orient – tytułowa skóra nie jest mocno wyczuwalna, jest raczej w tle, główny trzon zapachu stanowi ciężka wanilia zmieszana z odrobiną lawendy, paczuli i wytrawnych goździków. Bardzo dobra trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esteban Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esteban Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir marki Esteban. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir marki Esteban reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Tom Ford Tuscan Leather Etienne Aigner Suede Edition men Aubusson Aubusson Homme Cerruti L`Essence de Cerruti Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Complex Ayala Moriel Frangipanni Gloves Montale Aoud Leather Lord`s Jester Zephyr Strange Invisible Perfumes Black Rosette