Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pleasures Baie Rose Peony Splash Estée Lauder dla kobiet

Pleasures Baie Rose Peony Splash Estée Lauder dla kobiet

lekko korzenny
skórzany

Pleasures Baie Rose Peony Splash marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pleasures Baie Rose Peony Splash został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, lilia, nuty zielone, skóra i różowy pieprz.

Piwonia Lilia Nuty zielone Skóra Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleasures Baie Rose Peony Splash by Estée Lauder.

Pleasures Baie Rose Peony Splash Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleasures Baie Rose Peony Splash marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleasures Baie Rose Peony Splash marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Annick Goutal Passion Matthew Williamson Jasmine Sambac Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Molinard 160 Gloria Vanderbilt Glorious JoAnne Bassett Chantelle Norma Kamali Norma Kamali Acorelle R de Rose Gianni Campagna Gelsomino Novaya Zarya Gvozdika