Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bronze Goddess Eau de Parfum Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau de Parfum Estée Lauder dla kobiet

kokosowy
Bronze Goddess Eau de Parfum Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Bronze Goddess Eau de Parfum marki Estée Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bronze Goddess Eau de Parfum został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka, imbir i bergamotka; nutami serca są jaśmin wielkolistny, kokos i plumeria; nutami bazy są wanilia, drzewo kaszmirowe, piżmo i ambra.

Mandarynka Imbir Bergamotka

Jaśmin wielkolistny Kokos Plumeria

Wanilia Drzewo kaszmirowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau de Parfum by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau de Parfum marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau de Parfum marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Lancetti Etre Special Edition III Leonard Balahe Charles Jourdan L`Insolent Arrogance Glamour Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac E. Coudray Nohiba Nez a Nez Bal Musque Penhaligon`s Orange Blossom Modigliani Modigliani Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan