Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Beautiful U Esme Rene dla kobiet

Beautiful U Esme Rene dla kobiet

karmelowy
Beautiful U Esme Rene dla kobiet Zdjęcia Beautiful U Esme Rene dla kobiet Zdjęcia

Beautiful U marki Esme Rene to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Beautiful U został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty zielone, frezja i Śliwka; nutami serca są kocanka, jaśmin, konwalia, nuty drzewne, kwiat migdałowca, róża, karmel i kokos; nutami bazy są paczula, ambra, wanilia i piżmo.

Nuty zielone Frezja Śliwka

Kocanka Jaśmin Konwalia Nuty drzewne Kwiat migdałowca Róża Karmel Kokos

Paczula Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful U by Esme Rene.

Beautiful U Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esme Rene Beautiful U, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esme Rene Beautiful U, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful U marki Esme Rene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful U marki Esme Rene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Betsey Johnson Betsey Johnson Lolita Lempicka Amarena Whim Oriflame Divine Sensual Sasha Varon Soulgasm Nina Ricci Le Paradis de Nina Yves Rocher FlowerParty Stacked Style Enchantress La Perla Ruby Perlage Gres Caline Night Pamela Anderson Malibu Day