Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Turquoise Summer Escada dla kobiet

kwaśny
tropikalny
Turquoise Summer Escada dla kobiet Filmy
Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia Turquoise Summer Escada dla kobiet Zdjęcia

Turquoise Summer marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Turquoise Summer został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są ananas, truskawka, owoce, malina, czarna porzeczka, cytryna, pomarańcza i rabarbar; nutami serca są brzoskwinia, fiołek, kwiat pomarańczy, melon i róża; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, piżmo, karmel i mleko.

Ananas Truskawka Owoce Malina Czarna porzeczka Cytryna Pomarańcza Rabarbar

Brzoskwinia Fiołek Kwiat pomarańczy Melon Róża

Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo Karmel Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turquoise Summer by Escada.

Born in Paradise

Turquoise Summer Recenzje Perfum

Juanita75
Juanita75

Nadeszła wiosna, więc siłą rzeczy dryfuję w kierunku zapachów lekkich, kwiatowych i "słonecznych". Jednak Escada Turquoise Summer taka nie jest. Jest to zapach SOCZYSTY i bardzo mocno owocowy. No cóż, skład to prawie wyłącznie owoce, także te tropikalne. Bardziej na miejscu byłaby więc chyba nazwa Tropical Summer :)
EDT testowana przeze mnie jeszcze w zimie, wydawała mi się bardzo mocno skondensowana i cukrowa jak jakieś słodkie syropowe owoce z puszki. Bardzo esencjonalna brzoskwinia z ananasem i mango, którego nie ma w składzie. Albo może jest ukryte pod enigmatyczną "nutą owocową". Takie karmelizowane i raczej zimowe owoce. Zapach wydawał mi się zupełnie nieodpowiedni na letnią porę.
Teraz na wiosnę postanowiłam sprawić sobie małą buteleczkę,
żeby odświeżyć wspomnienia i sprawdzić czy moje odczucia pozostały nie zmienione.
Tym razem znalazłam się w lekkim szoku i osłupieniu, bo stały się czary i... poczułam surowe lekko kwaskowate owoce, jakby "opłukane" z tego całego cukru i karmelu, wśród których zdecydowanie króluje świeży ananas i dojrzała truskawka. Owoce są o dziwo dość naturalne a nie syntetyczne. Bardzo apetyczne - aż chciałoby się ich skosztować :)
Druga linia czyli fiołek, neroli i różyczka jakoś się zbytnio nie wybija. Kwiatki są raczej tłem dla kolorowego owocowego bogactwa. Jest ananas, truskawki, porzeczki i rabarbar ...a potem - hop! od razu pojawia się wanilia. Z kropelką mleka i karmelu. Hurra!

2017
agnieszka.baranik
agnieszka.baranik

Dla mnie jedna z lepszych Escad.
Letni drink z egzotycznych owoców schowany w ładnej, błękitnej butelce. Nazwa faktycznie myląca. Nie znając limitek Escady oczekiwałabym czegoś w stylu DG Light Blue... Czegoś zimnego, orzeźwiającego, idealnego do spsikania w upalny dzień, by się ochłodzić. Tu dostajemy coś, co ten dzień tylko ociepli, ale też...rozweseli.

Wielkim plusem jest trwałość tego zapachu na tle innych limitek Escady. Owszem spsikuję się obficie (pewnie trzeba będzie nabyć drugą butelkę puki jest dostępna) ale czuję zapach na sobie długo. Szczególnie na włosach (tylko ruszę głową a zapach do mnie dociera) no i na ubraniu (czuć 2-3 dni).

Mam prawie wszystkie limitki Escady od 2011 (oprócz Island Kiss) i zaryzykuję stwierdzenie, że ten jest moim ulubionym...

Dodam, że nie mam 16 lat :-) a 30ci... Ale co tam. Zapach zbiera komplementy. I chyba nie ma dnia, by choć jedna osoba nie powiedziała, że ładnie pachnę. Nie ukrywam, to miłe.

2017
Ann
Ann

Pierwszy kontakt to klasyczne misie Haribo, jest mocno owocowo i bardzo, ale to bardzo słodko, intensywnie i cukrowo, wręcz klejąco. Summer? Tak, ale zdecydowanie nie na najgorętsze dni, jest na nie zwyczajnie za słodki.
Szukając poszczególnych nut owocowych najbardziej wyczuwam ananasa (przezroczyste Haribo?), w drugiej kolejności bardzo dojrzałą, ale jeszcze nie fermentującą truskawkę.
Standardowo dla sezonowych Escad w Turquoise Summer widzę tylko nastolatkę na wakacjach, która popija odrobinę za słodkiego drinka z palemką i opycha się żelkami. Mi, licealistce jeszcze tak infantylny image jako-tako wypada.
Te Escady są właśnie jak taki drink- od czasu do czasu i raczej tylko jeden kieliszek. Mniejszą pojemność mogłabym mieć i spokojnie zużyć, ale zdecydowanie nie potrzebuję.
Flakony obecnych sezonówek podobają mi się znacznie bardziej od wcześniejszych. Trwałość około 3-4 godzin, projekcję ma, więc warto uważać z tym syropem. ;)

Beata Maria
Beata Maria

Jeśli ktoś się spodziewał lekkiego,przejrzystego, turkusowego zapachu to się srodze zawiedzie. Na kilometr pachnie "toto" kiczem i sztuczydłem. Męczarnia jaką sobie zafundowałam testem tego zapachu zaowocowała bólem głowy i mdłościami. Ta sztuczna słodycz udusiła mnie i wydusiła niemal ostatnie tchnienie. Nie wyobrażam sobie oblepienia tym zapachem w sercu upalnego lata.To dopiero musi być koszmar. Znam kilka wcześniejszych,letnich wypustów Escady ale nigdy nie miałam takiej reakcji.Dopiero po dwóch godzinach od aplikacji Turguoise Summer, kiedy uspokoił się ten boa dusiciel, byłam w stanie wyodrębnić nuty zapachowe z wyciągniętym z syropu ananasem na czele. Niestety nie trawię tej słodkiej, puszkowej pulpy. Tylko dla ekstremalnie kochających takie propozycje. Butelka w stylu letnich kolekcji, bardzo wesoła, dziewczęca i lekka- to ona mnie skusiła, a w środku-brr. "Ja wysiadam", a wy jak macie odwagę, testujcie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Turquoise Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Turquoise Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turquoise Summer marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turquoise Summer marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gioia Moschino Cheap & Chic I Love Love Dolce&Gabbana D&G Light Blue Escada Joyful Escada Cherry in the Air Escada Joyful Moments Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Marc Jacobs Daisy Dream Kiss Marc Jacobs Daisy Kiss Masaki Matsushima Tokyo Smile Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Escada Island Kiss 2011 Moschino Cheap & Chic Chic Petals Escada Sunset Heat Escada Escada Rockin' Rio 2011 Yves Rocher Mangue - Passion Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Marc Jacobs Daisy Dream Masaki Matsushima Masaki/Masaki Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz