Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Haitian Vetiver został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak haitańska wetyweria, neroli, sycylijska bergamotka, irys i nasiona marchwi.

Haitańska wetyweria Neroli Sycylijska bergamotka Irys Nasiona marchwi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haitian Vetiver by Ermenegildo Zegna.

Vetiver
Grey Vetiver

Haitian Vetiver Recenzje Perfum

Blanca
Blanca

W końcu moje :) Czaiłam się na nie od prawie roku. Szukałam wetiwerii idealnej i znalazłam. Mroczna, zielona, kadzidlana. Bardzo kadzidlana. Mam wrażenie, że nie podano tu całego składu- czuję w nich coś ostrego na kształt skóry albo oudu. Albo haitańska wetyweria rzeczywiście ma taki profil zapachowy. Początek jedynie jest świeży (bergamota i neroli), potem są bardzo esencjonalne, głębokie i mocne. Utrzymują się przez wiele godzin.
Co do porównań z Vetiver Guerlain i Grey Vetiver Toma Forda- to są moim zdaniem zupełnie różne zapachy. Przy Haitian Vetiver wypadają bardzo świeżo, zielono i nieśmiało- ładne są, ale serca mi nie skradły. A ja lubię jak weriweria od Zegny bije mnie po mordzie i mózgu (i to w pięknym stylu) :)

2017
Bach_rules
Bach_rules

Haitian Vetiver jest moim zdaniem w połowie drogi pomiędzy Guerlain Vetiver a Grey Vetiver Toma Forda. Wetyweria jest tu czysta, jasna, radosna. Korzeń irysa łągodzi ją, nadaje eleganckiego, wyszukanego sznytu i chyba też ociepla (lub czynią to nasiona marchwi, całkiem wyraźnie wyczuwalne). Bergamotki mało, dużo mniej niż u Guerlaina. Wetyweria jest też tu cieplejsza i dużo mniej zdystansowana niż u Forda.
Podoba mi się.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Creed Green Irish Tweed Hermes Bel Ami Vetiver Tom Ford Noir de Noir Creed Aventus Agent Provocateur L'Agent Cacharel LouLou Guerlain Vetiver Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Tom Ford Italian Cypress Frederic Malle Une Rose Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Profumum Roma Acqua Viva Christian Dior Eau Sauvage Parfum Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Tom Ford Noir Lalique Encre Noire Sport Amouage Memoir Man Christian Dior Poison