Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Essenza di Zegna Acqua d`Estate został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mięta i grejpfrut; nutami serca są kardamon, szałwia i mirra; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Mięta Grejpfrut

Kardamon Szałwia Mirra

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essenza di Zegna Acqua d`Estate by Ermenegildo Zegna.

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Paco Rabanne XS Extreme Girl Estée Lauder Youth-Dew Comme des Garcons 8 88 Elizabeth Arden Spiced Green Tea Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Les Nereides Oriental Lumpur Fred Hayman Touch for Men Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Lee Cooper Originals Gentlemen Diptyque Eau Duelle Mansfield Malafemmena