Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Acqua Di Iris Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Acqua Di Iris Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Acqua Di Iris Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua Di Iris marki Ermenegildo Zegna to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua Di Iris został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, liść fiołka i przyprawy; nutą serca jest irys; nutami bazy są labdanum, nuty drzewne, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Liść fiołka Przyprawy

Irys

Labdanum Nuty drzewne Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Di Iris by Ermenegildo Zegna.

Acqua Di Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Acqua Di Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Acqua Di Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Di Iris marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Di Iris marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Canali Canali Men Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Creed Green Irish Tweed Donna Karan DK Davidoff Good Life Amouage Dia pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Marc Jacobs Marc Jacobs Men Krizia Easy Krizia Etro Royal Pavillon Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Van Gils Tendenza