Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Velvet Lavender Eric Buterbaugh Florals dla kobiet i mężczyzn

Velvet Lavender Eric Buterbaugh Florals dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Velvet Lavender marki Eric Buterbaugh Florals to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Velvet Lavender został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i morela; nutami serca są lawenda, szałwia muszkatołowa i dzięgiel; nutami bazy są wanilia bourbon, drzewo sandałowe i piżmo.

Lawenda Bergamotka Morela

Lawenda Szałwia muszkatołowa Dzięgiel

Wanilia bourbon Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Lavender by Eric Buterbaugh Florals.

Velvet Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eric Buterbaugh Florals Velvet Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eric Buterbaugh Florals Velvet Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Lavender marki Eric Buterbaugh Florals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Lavender marki Eric Buterbaugh Florals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ajmal Facets of Her Alviero Martini 1a Classe Woman Benetton United Colors of Benetton Unisex Clean Clean Baby Girl Bond No 9 The Scent Of Peace Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Roberto Capucci Opera III Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Kiehl`s Original Musk Perfect Sense Mane Yu Olivier Strelli The World Is Wonderful