📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Vivara Black Edition Emilio Pucci dla kobiet

Vivara Black Edition Emilio Pucci dla kobiet

żółtych kwiatów

Vivara Black Edition marki Emilio Pucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vivara Black Edition został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, narcyz i irys.

Bergamotka Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivara Black Edition by Emilio Pucci.

Vivara Black Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Vivara Black Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Vivara Black Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivara Black Edition marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivara Black Edition marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Nina Ricci Premier jour Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Il Profvmo Rose Secrète Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Muelhens My Melody Dreams Fragrances of Ireland Inis Arose Ramon Molvizar Goldskin Jesus Del Pozo On Ella Profumum Roma Tuberosa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Novaya Zarya Milaya Vetcherom