Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ungaro Party Emanuel Ungaro dla kobiet

Ungaro Party Emanuel Ungaro dla kobiet

ozonowy
wodny
Ungaro Party Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia Ungaro Party Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia Ungaro Party Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Ungaro Party marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ungaro Party został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytryna amalfi i arbuz; nutami serca są lotos i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Amalfi Arbuz

Lotos Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Party by Emanuel Ungaro.

Ungaro Party Recenzje Perfum

lucky
lucky

Rześki arbuzowy zapach o przecietnych parametrach. Milo sie go nosi jest nieinwazyjny i przyjazny dla otoczenia. Dedykowalabym go nastolatkom, moze nadawac sie na prezent w ciemno. Milosnicy zapachu arbuza w kazdym wieku powinny byc zadowoleni. Kwiatki majacza gdzies tam w tle. Nie moj typ, ja arbuza wole jesc.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

A wg mnie zapach, jak go pamiętam z kiedyś, nie jest słodki i też nie jest sztuczny.
Jest lekki, zwiewny, uroczy, kobiecy, kwiatowo-owocowy, ale jednak zapamiętywalny, bo cały czas mam go w pamięci.
Są świeże akcenty cytrusów, kwiaty zwłaszcza lotos.
Przyjemny, bezpieczny, tylko niesamowicie nietrwały, ale wspominam go bardzo miło.

kpnz
kpnz

Taki ulepek świeżo-słodki owocowy. Przywodzi mi na myśl inne świeżaki owocowe, jak np. Jeanne Lanvin, których świeżość raczej przypomina tanie wino owocowe, niż coś co kojarzy się z czystością. Myślę, że to efekt tanich substytutów zapachowych. Wiele "perfumek" tak pachnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Party marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Party marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Mugler Womanity Eau pour Elles Creed Acqua Fiorentina Givenchy Hot Couture Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Pierre Guillaume Manguier Metisse Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre Roberto Cavalli Acqua Donna Karan Pure DKNY Donna Karan DKNY Hermes Le Jardin de Monsieur Li Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016) John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Natural Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Lancome La Nuit Tresor L'Eau de Toilette