Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Diva Mon Amour Emanuel Ungaro dla kobiet

La Diva Mon Amour Emanuel Ungaro dla kobiet

La Diva Mon Amour Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

La Diva Mon Amour marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Diva Mon Amour został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka, malina i czarna porzeczka; nutami serca są róża bułgarska, frezja i lukrecja; nutami bazy są fasolka tonka, balsam peruwiański i piżmo.

Mandarynka Malina Czarna porzeczka

Róża bułgarska Frezja Lukrecja

Fasolka tonka Balsam peruwiański Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Diva Mon Amour by Emanuel Ungaro.

La Diva Mon Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro La Diva Mon Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro La Diva Mon Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Diva Mon Amour marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Diva Mon Amour marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Juicy Couture Juicy Couture Lancome Benghal Abercrombie & Fitch 8 Novae Plus Ballet Escada Ocean Lounge Sarantis C-Thru Ruby O Boticario Floratta in Gold Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Ulric de Varens Mini Varens 31 Cofinluxe Watt Pink Estée Lauder Pleasures Bloom