Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

migdałowy

Tracy marki Ellen Tracy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tracy został wydany w 2006 roku. Tracy stworzyli Jean-Claude Delville i Richard Herpin. Nutami głowy są piwonia, kwiat śliwy, liść czarnej porzeczki i lilia wodna; nutami serca są róża, irys, fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mleko migdałowe, wanilia, biała ambra i korzeń irysa.

Piwonia Kwiat śliwy Liść czarnej porzeczki Lilia wodna

Róża Irys Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Mleko migdałowe Wanilia Biała ambra Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tracy by Ellen Tracy.

Laura
Sotto Voce
Ellen Tracy
Ex`cla-ma`tion

Tracy Recenzje Perfum

Charleen
Charleen

Piękny zapach w niepozornej butelce. Polecam do testowania.

Podczas wizyty w stanach rzuciłam się na zapachy, których nie ma w Polsce. Padło na kilka zapachów Ellen, oczywiście w ciemno :). Te niepozorne butelki, skrywają w sobie niesamowite kompozycje.

Klasyczna Ellen Tracy to oda do ambry, to prawdziwa dama. Tracy to jej młodsza bardziej różano-migdałowa siostra. Absolutnie nie linearne, humorzaste i przez to je kocham.

Jeżeli ktoś nie lubi słodkich owocowych nut to odradzam.

Zostawiają przyjemny ogon, trwają na ubraniach, ale nie migrenogennie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellen Tracy Tracy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellen Tracy Tracy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tracy marki Ellen Tracy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tracy marki Ellen Tracy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Givenchy Ysatis Iris Anna Sui Sui Love Kenzo Parfum d`Ete Oriflame Petal Quartz Lancome Attraction Summer Oriflame Miss O Club Prive Mona di Orio Jabu O Boticario Royalty Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete