Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sunflowers Sunlight Kiss został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nieśplik japoński i liść jabłoni; nutami serca są osmantus, cyklamen, róża, jaśmin i nuty ozonowe; nutami bazy są drewno z morza, piżmo i solar notes.

Bergamotka Mandarynka Nieśplik japoński Liść jabłoni

Osmantus Cyklamen Róża Jaśmin Nuty ozonowe

Drewno z morza Piżmo Solar notes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunflowers Sunlight Kiss by Elizabeth Arden.

Sunflowers Sunlight Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Sunflowers Sunlight Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Sunflowers Sunlight Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Avon Blue Rush for Her Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Antonio Banderas Blue Seduction Scents of Time Nenufar Emilio Pucci Acqua 330 Celine Dion Chic Calvin Klein CK One Summer 2010 Modigliani Paradiso Coty Ghost Myst Hilde Soliani Acquiilssssima Bjorn Borg Love All Clean Green