Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet

Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sunflowers Sunlight Kiss został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nieśplik japoński i liść jabłoni; nutami serca są osmantus, cyklamen, róża, jaśmin i nuty ozonowe; nutami bazy są drewno z morza, piżmo i solar notes.

Bergamotka Mandarynka Nieśplik japoński Liść jabłoni

Osmantus Cyklamen Róża Jaśmin Nuty ozonowe

Drewno z morza Piżmo Solar notes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunflowers Sunlight Kiss by Elizabeth Arden.

Sunflowers Sunlight Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Sunflowers Sunlight Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Sunflowers Sunlight Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunflowers Sunlight Kiss marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Betty Barclay Smaragd Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Royal Doulton Doulton Avon Make Me Wonder Lilly Pulitzer Wink Laura Biagiotti Venezia Pastello Tonino Lamborghini Overall Sarantis B.U. Dreamy Lush Ginger DSH Perfumes d´Anjou Lacoste Joy of Pink Bath and Body Works Secret Wonderland