Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 5th Avenue NYC Uptown został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, białe wino i petitgrain; nutami serca są cyklamen, kwiat japońskiej wiśni, magnolia i bluszcz; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, drzewo sandałowe i piżmo.

Różowy pieprz Białe wino Petitgrain

Cyklamen Kwiat japońskiej wiśni Magnolia Bluszcz

Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue NYC Uptown by Elizabeth Arden.

5th Avenue NYC Uptown Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Only Givenchy Ghost Ghost Serenity Alviero Martini 1a Classe Woman Morgan Morgan de Toi Alexander McQueen My Queen Light Mist Adidas Adidas Pure Energy Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Le Labo Rose 31 Nina Ricci Premier Jour Soleil Geo. F. Trumper Eucris MDCI Parfums Rose de Siwa Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi