Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue NYC Limited Editon został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są czarna porzeczka, jaśmin, piwonia i kwiat śliwy; nutami bazy są ambra, wanilia, fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Brzoskwinia Jabłko

Czarna porzeczka Jaśmin Piwonia Kwiat śliwy

Ambra Wanilia Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue NYC Limited Editon by Elizabeth Arden.

Fantasy
Cashmere Mist
I Love Me Night Fever

5th Avenue NYC Limited Editon Recenzje Perfum

WildRose
WildRose

Nie wiem o co chodzi z tym zapachem, czy ktoś go nie przemyślał, nie dokończył, nie powąchał efektu końcowego, no nie wiem.. Dla mnie jest on syntetyczny, w dodatku wyczuwam coś jakby spaleniznę, po psiknięciu na skórę (2 psiki testowe) przez pierwsze minuty nie był najgorszy, jednak to, co zaczęło dziać się póżniej, to był hardcore! Perfumy pierońsko trwałe, przeszłam drogę do samochodu przez pół miasta żeby trochę zwietrzeć, a i tak po 5 minutach w aucie unosił się zapach tego "czegoś", w dodatku pod wpływem ciepła zaczął jeszcze bardziej ewoluować w kierunku podpalonych materiałów syntetycznych.. W domu następna niespodzianka - żeby to zmyć musiałam szorować nadgarstek gąbką i płynem do naczyń, a i tak czułam lekką nutkę oponek do końca dnia. Za trwałość powinni dostać Nobla, niestety wypuszczając taki, no sorry, dla mnie bubel ta trwałość jest tu zbędna, wręcz niepożądana. Cena 14.99 EUR za 75ml, jednak ja nie wystawiła bym go na półce nawet za 1.49 EUR..

kaktuska01
kaktuska01

Z całym szacunkiem dla podstawowego 5th Avenue, które naprawdę lubię i szanuję , ale ta wariacja to nieporozumienie. Nie ma nic wspólnego z pierwowzorem, ale to jestem w stanie zrozumieć, gdyż wiele flankerów tak ma. Są słodkie, zbyt proste, niczym odbiorcy nie zaskakują. 5th Avenue urzekł mnie wizją kwitnącego ogrodu, takiej "kwiatowej elegancji". Tutaj nie ma żadnych wyobrażeń, niestety. Jest po prostu słodko, w stylu gourmand. Gdzieniegdzie jakiś owoc. I tyle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Gold Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Avon Far Away Infinity Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher So Elixir Trussardi Donna Trussardi 2011 Yves Rocher Comme Une Evidence L`Eau Avon Extraordinary Calvin Klein Euphoria Avon Tomorrow Lancome Tresor Midnight Rose Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Avon Today Guerlain Samsara Eau de Toilette Trussardi Trussardi Donna Eau de Toilette Avon Casbah Calvin Klein Eternity Aqua for Women Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Neonatura Cocoon