Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Miss Alex Ebba Los Angeles dla kobiet

wodny
ozonowy
wodny

Miss Alex marki Ebba Los Angeles to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Alex został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Fisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia.

Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Alex by Ebba Los Angeles.

Miss Alex Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Alex, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Alex, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Alex marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Alex marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Il Profvmo Cafe Vert Ormonde Jayne Sampaquita Kai Kai M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Voluspa Enfleurage April Aromatics Rose L'Orange Gianni Campagna Gelsomino Novaya Zarya Kuznetsky Most