Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

21 Dzintars dla mężczyzn

21 Dzintars dla mężczyzn

ziołowy

21 marki Dzintars to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. 21 został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, petitgrain i lawenda; nutami serca są wetyweria, paczula, szałwia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, skóra, jałowiec i piżmo.

Cytryna Bergamotka Petitgrain Lawenda

Wetyweria Paczula Szałwia Geranium

Drzewo sandałowe Skóra Jałowiec Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 21 by Dzintars.

21 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars 21, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars 21, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 21 marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 21 marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Ralph Lauren Polo Sport Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Perry Ellis Perry Man Molinard Fleur de Figuer Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo Gendarme Gendarme Demeter Fragrance Grass Parfums Berdoues Thea Verde