Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet

Mam: 46 Miałem: 41 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Filmy
Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Zdjęcia Pure DKNY Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

Pure DKNY marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure DKNY został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, orchidea, frezja, jaśmin, biała ambra, lotos i róża bułgarska.

Drzewo sandałowe Orchidea Frezja Jaśmin Biała ambra Lotos Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure DKNY by Donna Karan.

Ode au Reve
Clean Skin
Pur Blanca
Omnia Crystalline Eau de Parfum

Pure DKNY Recenzje Perfum

amanda
amanda

Pure to nie kwiatowy a raczej ozonowo wodny zapach.
Bardzo transparentny wręcz przejrzysty i na mnie ulotny.
Nie daje więc żadnego powiewu świeżości w letnie gorące dni na co się nastawiałam.
Może gdzieś tam przedzierają się białe kwiaty,ale są zupełnie anemiczne i dość chemiczne w typie proszku do prania.
To dla mnie już zwykła tania Pur Blanca z Avonu ma znacznie lepsze parametry i jest zwyczajnie ładniejsza.Bardziej mnie przekonywuje choć tak wiele osób ja poniewiera.

2017
oli
oli

Po części zgadzam się z opinią poniżej. Również nie polecam zakupu w ciemno, ja swoje perfumy podałam dalej, muszę przyznać że na teściowej nie wadziły mi tak bardzo:)

Paulina092
Paulina092

Jeden z najgorszych zakupów w ciemno... Dla mnie śmierdzi tanim odświeżaczem do toalet :( jaśmin na sterydach, plastikowe frezje, rozwodniony lotos i drętwe drzewo sandałowe... Nuty które lubię połączone w typową dla DKNY chemiczną całość.
Użyłam globalnie kilka razy, ale powoduje u mnie mdłości i ból głowy. Na szczęście trwałość jest tak samo kiepska jak sam zapach. Pachnie jak perfumy z najniższej półki w drogerii. Moja zapachowa trauma!
Zużywam jako odświeżacz powietrza w pokoju...
Polecam testy przed zakupem, bo ten zapach wcale nie jest nieinwazyjny jak piszą niektorzy w recenzjach. Śmiało mogłby wyjść pod logo Brise...
Prównanie do Noa to jakaś pomyłka, kompozycja Cacharel jest delikatna, kremowa i otulająca.

evi
evi

Bardzo mi się podoba! :) Jest kwiatowo-wodny powiedzialabym - doskonale sprawdza się w upały. Jednocześnie przyjemnie otula i ociepla w szare, chlodne dni - jest optymistycznie kwiatowy. Dla mnie to wielofunkcyjny zapach. ;)

Dużą zaletą jest jego nieinwazyjność - przyjemny dla wielu postronnych osób, pozystywnie odbierany przez większość. Optymistyczny, czysty, w przewadze wyczuwalne są białe kwiaty - frezja i jaśmin, z dodatkiem lotosu i kapeczką ambry i drzewka sandałowego w tle - dzięki czemu perfumy nabierają nieco więcej głębi (choć nie są skomplikowane). Podsumowując trzeba jednak powiedzieć, że jest to zapach zdecydowanie - białych kwiatów. :)

Biało-kwiatowy, ale nie za słodko-kwiatowy, co potwierdza bezstronnie mój mąż, który nie lubi słodkich lub mdlących zapachów. Ja jestem stronnicza, bo zapach mnie urzekł. :)

A jeśli ktoś lubi ten zapach i czyste zapachy bieli, polubi też pewnie Shiro Masaki - z nutką bawełny - zapach świeżej bawełny na wietrze, zmieszanej z kwiatami. :)

Lizbet
Lizbet

Nuta głowy to przepiękny lotos, więc zapach jest wodnisty, wodnistością lotosu: kwiatową, przestrzenną, ulotną, powietrzną. Niestety, ten przestrzenny efekt, który czyniłby z Pure idealny zapach na upały, zostaje zmarnowany przez dołączające do chóru różę, frezję i jaśmin (lub lotos marnuje wrażenia kwiatowego zapachu, jak kto woli). W tle kapinka drzewa sandałowego i ambry, co osładza kompozycję, ale tylko odrobinę.

W mojej ocenie za kwiatowy na zapach świeżo-wodny i za wodnisty na zapach kwiatowy. Utknął gdzieś pomiędzy nie wiedząc, w którą stronę pójść.

Całość przyjemna, noszalna, da się lubić. Polecam szczególnie tym, którzy "nie lubią perfum" - może się sprawdzić jako prezent w ciemno, bo nie toksyczny, nie razi, nie kłuje. Donna Karan pokazała nam jednak, że stać ją na więcej.

agusia12321
agusia12321

Ładne, kwiatowe, podbite ambrą, przyjemne dla nosa i otoczenia.
Szału nie ma, ale nie są złe.

Katatonia
Katatonia

Mój jesienno-zimowy otulacz i umilacz.. Towarzyszy mi już od ładnych paru lat. Wyczuwam w nim ciepłą wanilię otuloną nutami drzewnymi. Zapach jest dla mnie bardzo uniwersalny, jest ładny, doskonale do niego pasuje prosty, klasyczny flakon. Nie jest to zapach "ogoniasty", aczkolwiek u mnie akurat jest dobrze wyczuwalny i bardzo trwały. Co prawda Pure ni jak nie jest dla mnie zapachem, którego można byłoby opatrzyć przymiotnikiem "uwodzicielski", to mimo to, zawsze gdy mam go na sobie otrzymuje dużo komplementów od przedstawicieli płci przeciwnej.

Zapach, chociaż nie używam go bardzo często, to lubię go mieć w swojej kolekcji i sięgać po niego w sezonie jesienno-zimowym, wówczas doskonale pasuje mi do cieplejszego swetra,sukienki, czy płaszcza.

Lubię otulić się Pure DKNY..

Joskelyn
Joskelyn

Ten zapach jest ładny, świeży, nieinwazyjny i uznalabym, ze jest okej... gdyby byl z Avonu i kosztował 30 zł - a tak to ciezko mi sobie wyobrazic, bym chciala wydac 150 zł na cos tak banalnego, odswiezaczowego, ulotnego?

Kojarzy się z czystoscią, odswiezaczem powietrza, żelem pod prysznic - mysle, ze podobny efekt uzyskamy wlasnie po jakimkolwiek fajnie pachnacym produkcie od pielegnacji - żelu czy balsamie do ciala za 15 zł - mily, niegrozny zapach czystosci tuz przy skorze i... nic wiecej

Kiedy przemija jego waniliowosc, na skorze zostaje calkiem fajna baza, ale co z tego, skoro jest wyczuwalna tylko po mega bliskim kontakcie nosa ze skóra?

Dla mnie to taka mgiełka, odswiezacz - nie perfumy... Choc trzeba przyznac, ze zapach jest naturalny, nie czuc w nim chemii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Pure DKNY, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Pure DKNY, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure DKNY marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure DKNY marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lacoste Lacoste Pour Femme Lancome Poeme Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein CK IN2U for Her Mugler Alien Essence Absolue Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Shiseido Zen Versace Bright Crystal Estée Lauder Sensuous Donna Karan DKNY Delicious Night Jean Paul Gaultier Classique Yves Rocher Vanille Noire Ginestet Botrytis Mugler Innocent Trussardi Donna Trussardi 2011 Britney Spears Believe Elie Saab L'Eau Couture