Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Donna Karan dla kobiet

DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Donna Karan dla kobiet

DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Donna Karan dla kobiet Zdjęcia DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Donna Karan dla kobiet Zdjęcia

DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon marki Donna Karan to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kumkwat i nektarynka; nutami serca są róża, granat i marcepan; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i nuty drzewne.

Kumkwat Nektarynka

Róża Granat Marcepan

Ambra Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon by Donna Karan.

DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Słodziutki, ale kompetnie nieprzytłaczający zapach. I chyba nie dla nastolatek. O dziwo jak na DKNY nie jest infantylny. Przede wszystkim czuć marcepan w połączeniu z brzoskwinią na różanym tle. Niestety trwałością nei grzeszy, bo trwa na skórze jedynie niecałe 2 godziny.
Projekcja tez jest bliskoskórna, dlatego w cały flakon na pewno nigdy się nie zaopatrzę.
Cieszę się z odlewki, która posiadam i za więcej podziękuję.
Ale miło było go testować. Sprawdził się na randce, tak od siebie dodam ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DKNY Sweet Delicious Pink Macaroon marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
John Galliano John Galliano Ginestet Botrytis Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Van Cleef & Arpels Un Air de First Giorgio Armani Gio Moschino Couture! Estée Lauder Sensuous Christian Dior Midnight Poison Hermes Un Jardin Sur Le Toit Donna Karan DKNY Delicious Night Yves Saint Laurent Nu Mauboussin Mauboussin Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent Baby Doll Fendi Fendi Theorema