Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cashmere Mist Pure Cashmere Donna Karan dla kobiet

Cashmere Mist Pure Cashmere Donna Karan dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Cashmere Mist Pure Cashmere marki Donna Karan to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cashmere Mist Pure Cashmere został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marokański jaśmin, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia, korzeń irysa, ylang-ylang, konwalia, cedr i bergamotka.

Marokański jaśmin Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Korzeń irysa Ylang-ylang Konwalia Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere Mist Pure Cashmere by Donna Karan.

Cashmere Mist Pure Cashmere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere Mist Pure Cashmere marki Donna Karan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere Mist Pure Cashmere marki Donna Karan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Estée Lauder Azuree Pure Jil Sander Sun Al-Rehab Lailat Al Omer Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Lancetti Etre Special Edition III Houbigant Demi-Jour Jeanne Arthes Sultane Fred Hayman Hollywood Star Mila Schön `70 La Prairie Life Threads Emerald Blumarine Bellissima Parfum Intense