Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Light Blue Swimming in Lipari Dolce&Gabbana dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

słony
Light Blue Swimming in Lipari Dolce&Gabbana dla mężczyzn Zdjęcia

Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Light Blue Swimming in Lipari został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut i sól morska; nutami serca są mandarynka i rozmaryn; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i ambra.

Grejpfrut Sól morska

Mandarynka Rozmaryn

Nuty drzewne Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Blue Swimming in Lipari by Dolce&Gabbana.

Light Blue Swimming in Lipari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Light Blue Swimming in Lipari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Swimming in Lipari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Blue Swimming in Lipari marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Fahrenheit Le Parfum Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Mugler A*Men Chanel Bleu de Chanel Hermes Jour d`Hermes Absolu Paco Rabanne Olympea Acqua di Parma Acqua Nobile Rosa Victoria`s Secret Heavenly Eau de Parfum Victoria`s Secret Victoria`s Secret Simply Gorgeous Dolce&Gabbana Light Blue Discover Vulcano Pour Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma Rosa Nobile Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Lancome Tresor Midnight Rose Ralph Lauren Polo Sport Hugo Boss Boss Pure Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile