Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet

Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet

Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia Dolce&Gabbana Pour Femme Dolce&Gabbana dla kobiet Zdjęcia

Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dolce&Gabbana Pour Femme został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są neroli, malina i mandarynka; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są pianka marshmallow, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe.

Neroli Malina Mandarynka

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Pianka marshmallow Wanilia Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Femme by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense
Fuel Power for Women
Sublime
Purplelips

Dolce&Gabbana Pour Femme Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Niewiele jest nut, których naprawdę nie potrafię znieść. Jedną z tych, których nie cierpię z płonącą wręcz w oczach pasją jest neroli. I na szczęście tu go nie ma, mimo że blisko 500 osób stwierdziło jego obecność. Jest za to gardenia, którą uwielbiam, choć marka D&G nie była uprzejma (co zrozumiałe w kontekście ochrony receptur) podać jej do wiadomości publicznej... I jak dla mnie jest to już naprawdę obiecujący wstęp.

D&G pour femme w odbiorze bardzo przypomina mi L'Instant edt Guerlaina. Jest tak samo komfortowa, kremowa i lekka (mimo słodyczy). Nosi się jak obłok puchu, który przysiadł na ramieniu, by trochę potowarzyszyć, ale nie zdominować. Mimo wyraźnie wiodącej prym słodyczy pianek marshallow i wanilii, nie oblepia ani nie przytłacza. Idealna przeciwwaga w postaci białych kwiatów ani na moment nie pozwala słodkim nutom na to, by były "zbyt" lub "za bardzo".

Eteryczny, nieuchwytny, snujacy się jak puch na wietrze koło właścicielki. Wśród gourmandowych premier ostatnich lat wyróżnia się na plus. Brakiem nachalności.

2017
samsara
samsara

Pachną jak budka z goframi w nadmorskim kurorcie. Gofry się smażą, bita śmietana leje hektolitrami, do tego mnóstwo borówek, malin i innych owoców do wyboru i na koniec nieodzowna polewa karmelowa, albo czekoladowa. Słodko, słodko, aż za słodko. Uwielbiam gofry-zawsze jednak wybieram suche, gdyż wyznaję zasadę:co za dużo, to niezdrowo. I w tym zapachu niestety jest jednak tego dobrodziejstwa za dużo. Gofrowe otwarcie wiele obiecuje, ale szybko rozwiewa me nadzieje przykwaśna śmietana ze sztuczną owocową nutką. Po prostu źle się na mnie układa, czuję wyraźnie nutę sfermentowanego nabiału i słodycz, od której bolą zęby. Podobne w mym odczuciu do Manifesto-tam słodycz jest sernikowa, tu śmetankowo-krówkowa, jednak obie niestety sprawiają, że czuję się jak ptaszek na uwięzi stereotypów, a dokładniej jak kuchareczka, która królową jest tylko w kuchni. Co to, to nie! ;)

2017
Malutka100
Malutka100

No cóż, a na początku zapowiadała się miłość…
Testy szybko jednak zweryfikowały moje podejście do tego zapachu.
Ciężko mi go wręcz zrecenzować, bo przez długi czas nie wiedziałam sama co o nim myśleć.

Dolce&Gabbana pour Femme to zapach z kategorii słodkich, ale na pewno nie gourmand. Nie czuję tutaj malin ani pianek marshmallow. Słodycz jest jakaś sztuczna, plastikowa. Połączenie nut zapachowych sprawia, że odbieram ten zapach jako klasyczny, bezpieczny. Nie ma w nim właśnie takiego pazura, czegoś co sprawia, że chce się go wąchać i wąchać.

Zapach jest bezpieczny i jak dla mnie trochę nudny. Na mojej skórze właściwie nie ewoluuje za bardzo. Cały czas jest tak samo słodki i otulający.

Na duży plus- projekcja i trwałość. To ten typ zapachu, który po porannym użyciu, otula nas chmurką zapachu jeszcze podczas wieczornego prysznica.

Ostatnio testuje wiele zapachów, by znaleźć swoją perfumeryjną miłość ( choć już teraz stwierdzam, że mojego ukochanego Angela nic chyba nie przebiję) i było kilka, które mi się naprawdę podobały. Jednak to właśnie za Dolce&Gabbana pour Femme zdobyłam najwięcej komplementów.
Ot taka ironia losu;-)
Zapach podoba się więc otoczeniu, jest przyjemny w odbiorze, jednak całkiem nie dla mnie.
Zużyję swoją odlewkę i bez żalu się z nim pożegnam.

pachniewitch
pachniewitch

Kurcze...przyciagnela mnie wloska marka, piekna Letitia Casta i ..pamięć o tym zapachu który wydal mi się kiedyś drazniaco slodki...
Otacza go jakas "legenda" sexualnosci...
Jest inny niż wszytskie zapachy które znalam, a znam bardzooo wiele...
Slodycz poraza , jakby zatyka nozdrza ..brakuje mi w nich czegos gorzkiego lub powietrza .np. wetiweru...
A jednak...maja w sobie jakiś magnes...
Mysle ze musze do nich dorosnąć, a raczej ( bo mam 40 lat) musze...osadzic się w swojej sexualnosci ..i poczuc się taka bujna , wloska, frywolna kobieta.
Mam nadzieje ze tak się stanie i bez "psychicznego zgrzytu" uznam ze pasuja do mnie...
To perfumy dla sex bomby.

Amelia32
Amelia32

Słodziak w moim stylu.Pour Femme pachnie przede wszystkim słodkim syropem malinowym,w którym zanurzone są puszyste,słodkie lekko ulepkowate pianki, a wszystko to na dosłodę, posypane cukrem pudrem z posmakiem muskatu.Słodko aż do zgrzytu zębów ale to tylko sam początek tego cuda.Po ok 20-30 minutach zaczyna się wyrażnie ujawniać nuta waniliowo drzewana i nadający pewnej przestrzenności jaśmin.Już nie jest tak słodko a dużo bardziej ciepło wykwintnie i drzewnie.Niesamowity czasoumilacz.Do tego kompozycja na wskroś kobieca i pomimo słodkiej lepkości, zachowana w eleganckim klimacie.Sprawdza się świetnie nawet w formalnych sytuacjach, biuro,bank lub firmowy bankiet.Najlepiej rozwija się przy niskich temperaturach bo niesamowicie rozgrzewa.Słodycz w wydaniu przepysznych konfitur malinowych podszytych aromatem wanilii.Jako nieliczny z dostępnych ostatnio słodziaków stał się moim zimowym faworytem.Ta posypka migdałowo pudrowa jest chyba najmilszą fazą tej kompozycji.Podobnie jest w Brit Burberry czy Elle,She,Lei - Giorgio Armani.Wszystkie te zapachy łączy też moje ulubione suche drewienko-czyli drzewo sandałowe,jako piękna i spójna podstawa.Trwałość D&G bardzo przyzwoita.Trzyma się ciepło i przytulnie aż do 8h na skórze.Ja oczywiście i tak go odświeżam po pracy,za bardzo go lubię.Serdecznie polecam miłośnikom słodziaków.Jak dla mnie zapach do powtórnego zakupu ;)

amanda
amanda

Ups,jak słodko na początku. Strasznie dużo maliny,gęstej syropowatej.
Następnie malina ustępuje miejsca piance z wanilią,jest i drewno sandałowe i zdecydowanie słodycz staje się bardziej strawna,delikatniejsza.
Klasyczny zapach był, wiadomo inny. Ten jest bardziej dostosowany do ogólnego trendu,ale ja jestem za.
Z mega słodziaka na samym wstępie przeistacza się w stonowana słodycz oplecioną kwiatami z delikatną pudrowością.
I jest bardziej stonowana jakby w tle nuta starego poczciwego pięknego mega kobiecego Pour Femme.Szkoda,że go tak mało.

grudzienszal
grudzienszal

,,Nowy zapach `Dolce & Gabbana pour Femme` rozpoczyna się nutami neroli, maliny i tangerynki i prowadzi do serca złożonego z jaśminu i kwiatu pomarańczy. Bazę stanowi aromat pianki marshmallow, heliotrop, wanilia i drzewo sandałowe."Taką recenzję gdzieś znalazłam i zachorowałam na nowy zapach.Poprosiłam GWIAZDKĘ i przyniosła. Pour femme to zapach bardzo cieply,kobiecy i seksowny.Jest elegancki i zadziorny jednocześnie. Z początku kwiatowy potem pojawia się zapach pianek marshmallow, który od teraz dominuje i nadaje kremowości i takiej mlecznej słodyczy.Kiedyś przyszło mi do głowy,że są podobne do Purplelips Salvador Dali. Przetestujcie-gorąco polecam.

Izabela
Izabela

Bardzo słodki zapach, pełen sztucznie słodkich nut.
Słodkie pianki marshmallow o smaku malinowym i mandarynkowym położone na pokaźnej porcji drzewa sandałowego, które jeszcze dodatkowo osładza wanilia z dekoracją w postaci heliotropu.
Słodka, optymistyczna propozycja o zapachu, który doskonale opisuje jasno różowy kolor.
Jednakże jak dla mnie tej słodyczy jest za dużo, perfumy nie zaciekawiają mnie.

Martielle
Martielle

Kocham ten zapach...
Dolce&Gabbana Pour Femme to pudrowy, słodki, kwiatowy zapach kobiecy. Ciepły i zmysłowy, gorący niczym piaski na Sycylii rozgrzane włoskim słońcem. Jest to inkarnacja pierwszego zapachu Dolce&Gabbana - klasycznego Pour Femme z 1992 roku. Nie znam pierwowzoru, więc nie mam porównania, ale Pour Femme są dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ich twarzą została Laetitia Casta oraz Noah Mills, a zmysłowa reklama z ich udziałem powstała na Sycylii, w barokowym miasteczku Erice i na plaży La Riserva Naturale dello Zingaro, spod kliszy oczywiście ulubionego fotografa D&G - Mario Testino.
Projektanci o zapachu mówią, że stworzony został dla ideału kobiety Dolce&Gabbana - zmysłowej, pasjonującej i naturalnej, a przy tym gorącej i seksownej.
Zapach utrzymuje się długo na skórze i wyraźnie czuć jego ewolucję - ze świeżości w pudrową słodycz.

vertigo
vertigo

Ciekawostka zapachowa.
Przede wszystkim wydaje mi się, że Dolce&Gabbana Pour Femme nie ma zastąpić znanej i kochanej D&G. Choć może to tak wyglądać: podobne opakowanie, nazwa itd.
To chyba po prostu nowy element w portfolio marki, i muszę przyznać, że element dość wyrazisty :D

Naprawdę pachnie jak pianki marshmallow. Miękko, słodko, pudrowo-sztucznie, trochę malinowo. W późniejszej fazie piance towarzyszą nuty znane z klasycznych wód kolońskich - odrobinę gorzkie białe kwiaty i cytrusy. Momentami przypomina mi kosmetyk do opalania pod upalnym włoskim słońcem. A wieczorem dużo złota i obłoczek tych perfum przed wyjściem.

Wiele osób uważa włoski styl ubioru za obciachowy bądź nie na czasie, i podobnie mogą być odebrane te perfumy. Niby do bólu nowoczesne, ale mają w sobie coś z klasyki.
Oraz czar, któremu nie potrafię się oprzeć. To chyba po prostu radość życia :)
Na pewno wkrótce przetestuję znowu ... bardzo pozytywne zaskoczenie.

Zakupowe okazje

EDP Mini 0.15oz
14.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum .15 oz Mini 2012 Edition for Women
Eau De Parfum 0.8oz
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Gift Set 4oz
60.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme 2012 Gift Set III. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
63.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 1.6 oz 2012 Edition for Women
ThePerfumeSpot.com
64.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
64.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 3.3 oz 2012 Edition Tester for Women
Eau De Parfum 0.84oz
65.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 25ml 0.84oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 25ml 0.84oz
Gift Set 1.6oz
71.50 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs
74.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz
Sephora.com, Inc.
94.00 USD
DOLCE GABBANA Pour Femme 1.6 oz 50 mL Eau de Parfum Spray
DOLCE GABBANA Pour Femme 1.6 oz 50 mL Eau de Parfum Spray
98.99 USD
Dolce Gabbana Pour Femme by Dolce Gabbana Eau de Parfum Spray 3.3 oz 2012 Edition for Women
99.00 USD
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Dolce Gabbana Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce&Gabbana Pour Femme marki Dolce&Gabbana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Calvin Klein Beauty Chanel Allure Calvin Klein Eternity Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Chanel Allure eau de parfum Prada Prada Candy Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Hypnotic Poison Burberry London Cartier Baiser Vole Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Organza Marc Jacobs Decadence Guerlain La Petite Robe Noir Guerlain Insolence Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Nina Ricci Ricci Ricci Prada Infusion d'Iris Chopard Casmir