Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vivaciously Bold marki Diana Vreeland to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vivaciously Bold został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, bergamotka i pieprz; nutami serca są petitgrain i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wetyweria, paczula i piżmo.

Grejpfrut Cytryna Bergamotka Pieprz

Petitgrain Jaśmin wielkolistny

Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivaciously Bold by Diana Vreeland.

Vivaciously Bold Recenzje Perfum

Alguien Suena
Alguien Suena

Zapach jest niesamowity. Energetyczny, optymistyczny i musujący. Wielowymiarowy i piętrowy. Na początku uderzają w nos rześkie cytrusy - jak bąbelki szampana. Potem zaczyna się robić aksamitnie i łagodnie, jakby człowiek dotykał jakiegoś mięciutkiego materiału. Wciąż czuć cytrusy, na pierwszym planie, ale tłem już jest... atrament - zapewne to sprawka jaśminu. A gdzieś daleko, daleko pobrzmiewa leciutko i wytrawnie wspomnienie patchouli. Jestem uzależniona od patchouli, dla mnie uszlachetni ona każdy zapach.

To jest niesamowicie elegancki zapach na wiosnę, lato. Idealny do pracy, taki... kompetentny i pewny siebie, chciałoby się powiedzieć.

I trwały! Czuję go cały dzień, nawet jeszcze wieczorem.

2017
Morawagin
Morawagin

"W śmiałym koktajlu ze skórki cytrusów Carlos Benaim uchwycił charakterystyczny przepych wetywerii. Zanim na jaw wyjdzie bogate serce zapachu, w którym energiczne tony petitgrain idealnie łączą się z miękką fakturą jaśminu wielkolistnego, grejpfrut, cytryna i bergamota z dodatkiem odrobiny pieprzu dodają aromatowi nieoczekiwanej iskry"
Taką mniej więcej informacje otrzymujemy na temat perfum od producenta.Tymczasem to,co dzieje się na skórze nijak ma się do rzeczywistości.
Nie znajdziemy tutaj ani energicznych tonów petitgrain ani przepychu wetywerii,ponieważ zapach ma tak tragiczne parametry,że nie jest w stanie dociągnąć do bazy,rozwinąć się.
Po obwitej aplikacji dostajemy bukiet rożnych cytrusów,które po godzinie całkowicie znikają ze skóry a razem z nimi znika myśl,że użyliśmy perfum.
Wszystko to w przepiękny flakonie za 899zł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Vivaciously Bold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Vivaciously Bold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivaciously Bold marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivaciously Bold marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
D`Orsay Le Nomade Paco Rabanne XS Versace Black Jeans Moschino Uomo? Antonio Banderas Antonio Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Etienne Aigner Suede Edition Women Jardin de France Inahe Christian Dior Fahrenheit Absolute Gendarme Grabazzi Galimard Rencontre Esteban Ambrorient