Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Outrageously Vibrant został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, paczula i róża.

Liść czarnej porzeczki Paczula Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Outrageously Vibrant by Diana Vreeland.

Flowerbomb Rose Explosion
Oud Satin Mood

Outrageously Vibrant Recenzje Perfum

salvadora
salvadora

Czegoś takiego się nie spodziewałam, to znaczy, że będzie tak wspaniale;) Trzy nutki w składzie, a jakiż efekt! Perfumy zawiesiste i ciemne, które mogę przyrównać do purpurowego aksamitu. W tych perfumach bezdyskusyjną królową jest Róża; to ona rządzi w tym tajemniczym ogrodzie, zapomnianym i mrocznym. Gdzie nieustannie panuje chłód i cień. O tak, "Outrageously Vibrant" przenosi mnie do cudownego dzikiego różanego ogrodu. Z mroków zielonej gęstwiny unosi się mieszanka różanej słodyczy, dorodnej czarnej porzeczki i ziemistego chłodu paczuli. Jest niezwykle pięknie... Jest w nich taka głębia, której nie sposób ogarnąć; ciemna baśniowa przestrzeń.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Outrageously Vibrant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Outrageously Vibrant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Pierre Guillaume PG26 Isparta Montale Dark Purple Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Diana Vreeland Devastatingly Chic Frederic Malle Portrait of a Lady Sisley Soir de Lune Christian Dior Midnight Poison The Different Company Sublime Balkiss Terry de Gunzburg Rose Infernale Ginestet Botrytis Phaedon Tabac Rouge Juliette Has A Gun Citizen Queen Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Juliette Has A Gun Mad Madame Frederic Malle Lipstick Rose M. Micallef Gaiac Amouage Memoir Woman Byredo Gypsy Water Majda Bekkali Mon Nom est Rouge