Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Akuri Detaille dla kobiet

Akuri Detaille dla kobiet

Akuri Detaille dla kobiet Zdjęcia

Akuri marki Detaille to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Akuri został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są malina, liczi, frezja i bergamotka; nutami serca są róża, bez, jaśmin, konwalia, ylang-ylang i piwonia; nutami bazy są paczula i białe piżmo.

Malina Liczi Frezja Bergamotka

Róża Bez Jaśmin Konwalia Ylang-ylang Piwonia

Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Akuri by Detaille.

Akuri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Akuri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Akuri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Akuri marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Akuri marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Esprit Dynamic Life for Her Gabriela Sabatini Latin Dance Bath and Body Works Sweet Pea Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Oilily Lucky Girl Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Love & Toast Dew Blossom Benefit Garden of Good & Eva Esme Rene Perfetto