Marki » D E » « Grupy

Thunderstorm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Thunderstorm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 20
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 9 Miałem: 10 Chcę: 7

Thunderstorm marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Thunderstorm został wydany w 2009 roku.

Perfume rating: 3.24 out of 5 with 20 votes.

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 2
 
przeciętna 2
 
duża 1
 
bardzo duża 1
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 4
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thunderstorm by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  
Coven
1 nie tak
Greenbriar 1968
1 nie tak
Bois Blond
0 nie tak

Advertisement

Thunderstorm Recenzje Perfum

Harris
Harris

Zamykam oczy i nie wierzę. Nuta świeżo wykopanej marchwii, która rosła w żyznej, wilgotnej na pograniczu zalążka pleśni ziemi. Otoczką dla motywu przewodniego kompozycji jest lekka, ledwo wyczuwalna chmurka ozonu - bardziej dentystycznego niż burzowego. Z czasem zapach łagodnieje, przechodzi w zapamiętany z wczesnego dzieciństwa klimat kuchni okrętowej. Dziwoląg z gatunku nienoszalnych, najwierniejsza olfaktoryczna symulacja działkowych przygód na mokrym polu marchewkowym z motyką w ręku. Gdyby ów twór nazywał się "Carrot fields forever", byłby niedoścignionym mistrzem wiernej rekonstrukcji fragmentu przestrzeni rzeczywistości zrzutowanej na mono wymiar zapachu.

Mar
29
2017
ysabell
ysabell

Miałam wielką nadzieję na zapach powietrza w czasie sierpniowej gwałtownej burzy a dostałam zapach wilgotnej ziemi, który mnie niemożliwie dusi! Ten podobno wodny zapach jest przytłaczający i...męski. Po porażce u mnie, oddałam go ukochanemu i na nim całkiem mi się podoba. Przyjemnie drapie w nozdrza :)
Jak na wodę kolońską jest trwały i ma dobrą projekcję.

Aug
18
2015
Arttemiss
Arttemiss

Na wykopkach

Ziemia po deszczu plus rozdeptane resztki roślinne, a nutek ozonicznych, których teoretycznie należało by się spodziewać - dowąchać się można raczej na upartego, chociaż nikłe szanse są. Człowiek wszak to istota zawzięta. A roślinne resztki - przykro mi i przepraszam wszystkich miłośników tych perfum - ale na mnie to zmiażdzone ziemniaczane łodygi zasypane obierkami (przysięgam! czuję ziemniaczaną skrobię!) i pościnane nożem kiełki. Reasumując: zero poezji, zero finezji, jeno ziemniaki z radlonek wydobyte i niesione do dom!

Lubię dziwne perfumy, naprawdę lubię, ale z tego związku to potomstwa w postaci flakonika nie będzie.

O dziwo to-to nawet jakoś ewoluuje, powtarzając prozaiczną ziemniaczaną historię: mokra ziemia (kopiemy!), ziemniaki z ziemią (już ukopaliśmy!), kontemplujemy skrobię (stróżemy! będziem jeść!), obierki wyrzucamy (jak dobrze się uleżą to może trochę mchu z siebie wydobędą). Miała być burza z piorunami, a tymczasem porywamy się z motyką na ziemniaki, ech...

Trwałość przeciętna, projekcja (Alleluja!) bliskoskórna.

Dec
16
2014
black
black

Thunderstorm pachnie ziemią nasiąkniętą deszczem. Nieskomplikowany ale cudowny zapach , który zaspokaja tęsknotę za naturą. Bardzo go lubię. Zachwycił mnie od pierwszego kontaktu z nim. Bardzo jestem ciekawa innego zapachy Demeter: Earthworm. Zadziwiła mnie trwałość edc. Czułam ją wyraźnie przez ponad 8 godzin.

Apr
14
2013
go_go_yubari
go_go_yubari

Naczytałam się legend jak to można pachnieć powietrzem po deszczu, a że zapach ten uważam za jeden z najpiękniejszych jakie występują w naturze lub poza nią, Thunderstorm musiałąm wypróbować.

Było to moje pierwsze spotkanie z Demeter Fragrance Library, więc nawet nie wiedziałam czego się spodziewać.

Podejście pierwsze: rozdziabdziana w mokrej trawie biedronka. Zielono i dziwnie.

Podejście drugie: jeszcze wiecej rozdziabdzianych biedronek, zieleniej i dziwniej.

Podejście trzecie, w założeniu "ostatniej szansy". I wtedy to poczułam. Ozon, który unosi się w powietrzu po deszczu, taka duszność spowodowana nadmiarem wilgoci. Kałuże parujące z chodników.

Thunderstorm został ze mną i będzie towarzyszył mi już zawsze. Nie wiem jak to skonstruowali, ale im się udało :)

Jun
14
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Thunderstorm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Thunderstorm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thunderstorm marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thunderstorm marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Olivier Durbano Black Tourmaline Annick Goutal Ninfeo Mio Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Nasomatto Black Afgano Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon L`Artisan Parfumeur Tea for Two Ginestet Botrytis Diptyque L'Eau Trois Olivier Durbano Jade Profumum Roma Olibanum The Vagabond Prince Enchanted Forest Amouage Memoir Man L`Artisan Parfumeur Dzongkha Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Mugler A*Men Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Fendi Fendi Theorema Hermes Hermessence Ambre Narguile

Advertisement

Popularne marki i zapachy: