Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Red Poppies Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Red Poppies Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Red Poppies marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Red Poppies został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwony mak.

Czerwony mak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Poppies by Demeter Fragrance.

Red Poppies Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

"Leżę na łące,
Nikogo nie ma: ja i słońce.

Ciszą nabrzmiałą i wezbraną
Napływa myśl:
- To pachnie siano.( tutaj Red Poppies)

Wiatr ciągnie po trawach z szelestem,
A u góry
Siostry moje, białe chmury,
Wędrują na wschód.

Czy nie za wiele mi, że jestem?".

Bardzo lubię ten wiersz Kaziemierza Wierzyńskiego i chyba pierwszy raz przyszła mi na myśl poezja, gdy powąchałam jakiś zapach.
Ale tak czuję się, gdy wącham Red Poppies od Demeter: Spa, Medytacja, Odpoczynek...
Red Poppies to nie to, co myślałam, to nie czerwone lizaki dla dziewczynki z warkoczykami, w różowej sukience.
To ciekawa owocowość jakby z gumy balonowej, jednak nie tak oczywista, miękkość cynamonu, słodycz i mechatość jakiegoś czerwonego owocu i dużo powietrza, wiatru i zadowolonego prostego tujestemdobrzemiwtejchwilinicmiwięcejdoszczescianiepotrzeba.
Trwałość i projekcja ulotne tak, jak ulotne są takie chwile...Szkoda, ale warto przeżyć.
Musze nabyć te rózowe okulary!

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Red Poppies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Red Poppies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Poppies marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Poppies marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Avon Treselle Celine Dion Sensational Guy Laroche Clandestine Annick Goutal Heure Exquise Bath and Body Works Gardenia Il Profvmo Rose Secrète Arrogance Angelique Arrogance Adrienne Vittadini AV Avon C'est Moi Pierre Guillaume Private Collection Psychotrope Faith Hill True