Marki » D E » « Grupy

Rain Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Rain Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Rain marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rain został wydany w 2009 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rain by Demeter Fragrance.

Rain Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

Zapach zapowiadał się genialnie, niestety - totalna porażka. Pachnie jak mokry pies wykąpany w brudnej kałuży. Trwałość mierna, projekcja też nie najlepsza.
Na mojej koleżance pachniał jak powietrze po burzy, więc chyba ze mną się nie polubił ;)
Polecam prztestować przed zakupem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rain marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rain marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence John Galliano John Galliano Yves Rocher Rose Oud Halle Berry Exotic Jasmine Clinique Aromatics in White Parfum d`Empire Wazamba Mugler Womanity L`Artisan Parfumeur Tea for Two Creed Aventus Kenzo Kenzo Amour Cartier Le Baiser Du Dragon Bourjois Kobako Balenciaga B. Balenciaga Intense Chanel Cristalle Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Rose Privée Olivier Durbano Pink Quartz Juliette Has A Gun Not A Perfume L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Narciso Rodriguez Narciso Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Batucada