Marki » D E » « Grupy

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 5 Miałem: 3 Chcę: 2

Laundromat marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn.

Perfume rating: 3.25 out of 5 with 5 votes.

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laundromat by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  
Clean Fragrance
1 nie tak

Advertisement

Laundromat Recenzje Perfum

Lux_retia
Lux_retia

Początek: intensywny proszek, chwilkę potem pojawia się szare mydło. Niby jest czysto, ale tak bardzo... tanio czysto. Jest czysto, ale na pewno nie świeżo. Zgodzę się z tym, że tego prania (z grudkami proszku, niedopłukanego) nikt na powietrze jeszcze nie wyniósł. Pewnie nadal leży w misce, wilgotne.

Nie jest to zapach bardzo intensywny. Nie kluje w nos. Ale umiarkowanie urzeka. No i szybko wietrzeje (po 15 minutach czuć tylko po przyłożeniu nosa do skóry).

Feb
10
2017
fabiolkaa
fabiolkaa

Szczerze mówiąc liczyłam na coś lepszego.
Moje pranie (wyprane w Persilu, płukane w Lenorze) suszone na słońcu pachnie obłędnie...A tu mam wrażenie, że pranie było robione ręcznie, mydłem Biały Jeleń i suszone w suszarni a nie w ogrodzie.

No nic... muszę szukać dalej, aż znajdę mój idealny zapach czystości :)

Sep
05
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Laundromat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Laundromat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laundromat marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laundromat marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy
Reminiscence Do Re Profumum Roma Thundra Sean John I Am King Rance 1795 Laetitia Millesime Yves Rocher Vanille Bourbon Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Fred Hayman 273 Indigo Nelly Apple Bottoms by Nelly Nooka Nooka Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Bond No 9 Saks En Rose

Advertisement

Popularne marki i zapachy: