Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Fuzzy Navel Demeter Fragrance dla kobiet

Fuzzy Navel Demeter Fragrance dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
wódka
owocowy
słodki
cytrusowy
pudrowy

Fuzzy Navel marki Demeter Fragrance to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Fuzzy Navel został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, wódka i pomarańcza. Fuzzy Navel został wydany w 2000 roku.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 3 votes.

Perfumowe Nuty

Brzoskwinia Wódka Pomarańcza

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fuzzy Navel by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Fuzzy Navel Recenzje Perfum

amanda
amanda

Najbardziej wyczuwalny jest sok brzoskwiniowy,zapach bardzo wyraznie oddaje jego smak.
Cóż powiedzieć,ten smak to lato,słońce i najlepiej plaże z niesamowitym kolorem wody pod palmami,spokój i totalne odprężnie od rzeczywistości.

Jun
15
2014
Arttemiss
Arttemiss

Fuzzy Navel to nazwa popularnego drinka składającego się najczęściej z wódki, nalewki brzoskwiniowej lub likieru i soku pomarańczowego. Teoretycznie "napój" od Demeter powtarza powyższy skład, niemniej jednak to nie do końca to samo, głównie przez absolutny brak pomarańczy i brzoskwiniową monotematyczność: zaczyna się brzoskwinią wyciągniętą z nalewki a kończy brzoskwiniowym likierem uporczywie dopraszającym się o trochę więcej procentów, bo wódki w nim jak na lekarstwo...

Fuzzy Navel to owocowy likier, a likier jak to likier jest gęsty, słodki i bardzo bardzo bardzo brzoskwiniowy. Przy czym ma się wrażenie że do produkcji wspomnianego alkoholu użyto też (zgodnie z prawidłami sztuki oraz dobrą praktyką) kilku owoców z pestką, co pozwoliło uniknąć poczucia ulepkowatej słodyczy, wzbogacając całość o zawoalowaną sugestię nut drewna i posmaku goryczy. I chociaż perwersji w nim tyle co w gimnazjalistkach od Sióstr Urszulanek obalających w piątkę jednego Breezera w toalecie, to przyznać trzeba uczciwie, że dla sympatyków perfum z brzoskwiniową dominantą i pasjonatów nut owocowych może to być bardzo pożądana i interesująca propozycja.

Trwałość do 6h, dyfuzja - przez początkowe trzy godziny nawet do kilku metrów od miejsca aplikacji.

Dec
29
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Fuzzy Navel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Fuzzy Navel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fuzzy Navel marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fuzzy Navel marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Azzaro Chrome Legend Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Lobogal Lobogal Pour Lui L`Erbolario Rugiada d`Oriente Corine de Farme Witch Irma Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Cale Fragranze d’Autore Assolo La Bouquetiere Ambre et Mure Teufels Kuche Widow Queen Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical

Advertisement

Popularne marki i zapachy: