Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 9 Miałem: 5 Chcę: 2

główne akordy
ziemisty
Zdjęcia
Dirt Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dirt marki Demeter Fragrance to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja ziemi.

Perfume rating: 2.00 out of 5 with 5 votes.

Perfumowe Nuty

Esencja ziemi

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 1
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dirt by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Dirt Recenzje Perfum

Raisa
Raisa

Różne rzeczy tulą dorosłych do snu. Jedni bez pistoletu pod poduszką oka nie zmrużą, inni - bez kieliszka tego lub owego. Są też tacy, co zasypiają tylko w trumnie (znamy, znamy). Mnie - oprócz kilku stron ulubionej akurat i tymczasowo książki - potrzeba jeszcze ziemi. Nie zawsze - bez przesady. Ale wystarczająco czasami, żeby uznać to za jakąś tam regułę.

Moje skojarzenia biegną po najprostszej linii (kryjówka, matka, kryjówka), więc nie będę się rozwodzić. A wybór najczęściej pada na Coven Andrei Maack, o którym może kiedyś napiszę więcej. Ostatnio - skuszona niewysoką ceną - zaopatrzyłam się w odlewkę Dirt.

Hm. No, hm. I cóż by tu oprócz „hm”?...

Właściwie nie wiem, dlaczego ktokolwiek miałby to mieć. A tym bardziej nosić. Z wyjątkiem imprez tematycznych (przebrać się za przybrudzonego kalosza albo za norę, za zawiniątek niedorosłych gałęzi albo za robala). Ewentualnie jeszcze mogłaby w Dirt nosić się osoba zamieszkująca biurowiec bez drzwi i okien, wypełniony tekturą i metalem, osoba doświadczająca natury jedynie w postaci sałaty w dostarczanych punktualnie kanapkach z cateringu. Pewnie kogoś pominęłam.

Hm. To naprawdę nie jest negatywna recenzja.

Aug
08
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Dirt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Dirt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dirt marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dirt marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Otto Kern Cycle Cereus Cereus No.5 Replay Replay for Him Saint Amour Si Pure Pour Homme Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper Lavender Water David & Victoria Beckham Pure Instinct Sergio Tacchini Experience Discovery Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Yves Rocher Altika

Advertisement

Popularne marki i zapachy: