Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Cinnamon Bark Demeter Fragrance dla kobiet

Cinnamon Bark Demeter Fragrance dla kobiet

cynamonowy

Cinnamon Bark marki Demeter Fragrance to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon.

Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cinnamon Bark by Demeter Fragrance.

Cinnamon Bark Recenzje Perfum

chjena
chjena

Na początku była faza cynamonowa, i w tym orientalnym szale upolowałam odlewkę dość trudnego do zdobycia Demeterowca odzwierciedlającego korę cynamonową w naturze. Muszę przyznać, że nawet po kilku latach, gdy obsesja już zupełnie mi minęła, nosi się Cinnamon Bark całkiem przyjemnie. Może to jeszcze ta bliskość świąt, które nie dają o sobie zapomnieć i rozleniwiają ten dziwny czas zawieszenia pomiędzy Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem, kiedy wszystko niby na parę dni wraca do normy, ale tak naprawdę dzieje się w spowolnionym tempie. Noszę sobie wtedy Cinnamon Bark do pracy, jest odpowiednio ostry i świeży, by nie rozleniwić się niczym nad kubkiem gorącego, słodkiego mleka, ale jednocześnie daje jakieś takie ciepłe poczucie komfortu, jest miłym dodatkiem jak malutkie korzenne ciasteczko położone ukradkiem na spodeczek do herbaty.

Jeśli szukacie cynamonu z Cejlonu, drapiącego w nos w swojej autentyczności, to nie tędy droga, ale taki europejski, oswojony cynamon można w tym Demeterze znaleźć jak najbardziej

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Cinnamon Bark, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Cinnamon Bark, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cinnamon Bark marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cinnamon Bark marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Liquid Gold Euphoria Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Mugler Angel Eau de Toilette Lalique Amethyst Mugler Womanity Eau pour Elles Laura Biagiotti Roma L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Juliette Has A Gun Lady Vengeance Versace Crystal Noir Kenzo Le Monde Est Beau Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher Rose Oud Cartier Le Baiser Du Dragon Estée Lauder Sensuous Noir Mugler Angel Givenchy Organza Mugler Alien Essence Absolue Calvin Klein Eternity Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Hermes Un Jardin Sur Le Nil