Marki » D E » « Grupy

Bubble Gum Demeter Fragrance dla kobiet

Bubble Gum Demeter Fragrance dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Chcę: 1

główne akordy
słodki
owocowy
kwaśny
gourmandowy

Bubble Gum marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty słodkie i nuty owocowe.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowe Nuty

Nuty słodkie Nuty owocowe

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 1
 
słaba 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bubble Gum by Demeter Fragrance.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Bubble Gum Recenzje Perfum

Perelka
Perelka

Oj to jest bardzo nieudany zapach. Przypomina mi coś medycznego...gips? bandaż?
A gdzie jest guma do żucia? Kiedy po kilku - kilkunastu minutach ustaje - nareszcie - ten medyczny zapach, można wyczuć coś na kształt gumy do żucia. Nie ma ona jednak wysokiej jakości i znika po kolejnych kilku minutach. Nie czuję żalu ani nie tęsknię ;)

Dodam jeszcze, że uwielbiam zapach gumy do żucia, jak np. różowa orbit dla dzieci, kocham żelki tutti frutti i tym podobne słodkości... tutaj niestety nie ma z nimi wiele wspólnego.

Feb
19
2016
justyna.neyman
justyna.neyman

No kupiłam. W ciemno. Tym razem rozczarowanie.
Ujęcie zapachu gumy balonowej mnie zaskoczyło - gdyż nie tyle z balonówą mamy do czynienia, tylko z takim czymś do żucia w czerwonym papierku, sprowadzane to było z USA (dawne czasy). Dla mnie - jako dziecka - niestrawne, bo co prawda słodycz i łakomstwo powodowało sięganie po tę gumę, ale paliła w gębie jakimś ni to imbirem, ni to cynamonem i żałowałam, że nie mam silnej woli.
Właściwie w sensie zapachowym powinno być ok - jest ostro, słodko, ale...
No właśnie. Mimo, że nie unikam "chemiczności" w perfumach (a nawet wprost przeciwnie), jednak powinien być to środek użyty świadomie, kreujący, a tutaj nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wynika ze słabej jakości składników. Bardziej, niż perfumy, przypomina spray na osy (do wabienia ich - tylko po co?). Trwałość - nie jestem miarodajna, bo jak niejednokrotnie mówiłam, jeśli mnie zapach drażni, to trzyma się i trzyma. Coś jest w Bubble Gum dla mnie nie do zniesienia - czyli krótko mówiąc : pomysł tak, wykonanie nie.
Na plus - brak akcentów "dziewczęcych", czyli infantylnej słodyczy.
Pytanie : jak reagowałabym na BG, gdybym lubiła palącą gumę w czerwonym papierku? Pewnie nie byłabym tak surowa. Odlewkę zostawię - jako ciekawostkę. Może przyjdą mi do głowy inne pomysły, poza wabieniem os, jak ją wykorzystać?

Aug
06
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Bubble Gum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Bubble Gum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bubble Gum marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bubble Gum marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy
Profumum Roma Patchouly S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Pierre Guillaume PG20 L`Eau Guerriere Philosophy Falling in Love Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Hugo Boss Boss Element Wellments I Love the Moon Harald Gloockler Pompoos With Love Comptoir Sud Pacifique Aouda Profumum Roma Oxiana Etro Relent Caswell Massey Jockey Club

Advertisement

Popularne marki i zapachy: