Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Apple Pie Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Apple Pie Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 3

cynamonowy

Apple Pie marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Apple Pie został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, cynamon, zielone jabłko, cukier i pszenica.

Gałka muszkatołowa Cynamon Zielone jabłko Cukier Pszenica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apple Pie by Demeter Fragrance.

Apple Pie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Apple Pie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Apple Pie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apple Pie marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apple Pie marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Night Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao The Body Shop Vanilla Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Marshmallow JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Sage Machado Onyx & Peridot Omnia Profumi Madera