Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi Deborah dla kobiet

Frutti Rossi marki Deborah to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są czarna porzeczka, malina i piwonia; nutami bazy są cukier, wanilia i piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Czarna porzeczka Malina Piwonia

Cukier Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frutti Rossi by Deborah.

Frutti Rossi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Deborah Frutti Rossi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Deborah Frutti Rossi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frutti Rossi marki Deborah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frutti Rossi marki Deborah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Mojo Be Candy Alain Delon Samourai Woman Love Gold Jo Malone London Vanilla & Anise Boadicea the Victorious Invigorating Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Coty Ici Pamela Anderson Malibu Night Naomi Campbell Naomi Cacharel Amor Amor Absolu Ulric de Varens Creation N° 30 Michel Germain Sexual Sugar