Marki » D E » skórzane « Grupy

Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn

Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Davidoff Leather Blend Davidoff dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Davidoff Leather Blend marki Davidoff to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Davidoff Leather Blend został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są szafran i pieprz; nutami serca są róża i ambra; nutami bazy są skóra i papirus.

Szafran Pieprz

Róża Ambra

Skóra Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Davidoff Leather Blend by Davidoff.

La Yuqawam Homme

Davidoff Leather Blend Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Początkowo perfumy te są bardzo skórzane, zdecydowanie to skóra stanowi tu główną nutę zapachową. Jest to trochę taka gruba, szorstka skóra, z charakterem. Jednakże po chwili, gdy zapach trochę się rozwinie, dochodzą kolejne akordy, które dołączają do skóry, skóra nie traci na mocy, inne nuty nadadzą zapachowi głębi. Pierwszymi najmocniej wyczuwalnymi stają się: pieprz i papirus. Oba te składniki dodają ostrości ale papirus także nadaje lekko dymnego charakteru. Zapach staje się skórzany ciepły, ostry ale i dymny. Z kolei gdy perfumy te w pełni się rozwiną, zapach ewoluuje bardziej ku skórzanego, słodkiego, ciepłego, ambrowego, zwierzęcego z nutą szafranu, który to jakby nadaję bardzo delikatną miodową słodycz. Róży w tych perfumach nie wyczuwam Dodam jeszcze, że perfumy te utrzymują się na ciele do 10h ale ich duża projekcja utrzymuje się przez 2h a później jest bliska skóry.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Davidoff Davidoff Leather Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Davidoff Davidoff Leather Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Davidoff Leather Blend marki Davidoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Davidoff Leather Blend marki Davidoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Tom Ford Italian Cypress Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Guerlain Shalimar Tom Ford Tuscan Leather Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison La Perla La Perla Mugler Womanity Tom Ford Ombre Leather 16 Molinard Habanita Eau de Parfum Piotr Czarnecki Sensei Comme des Garcons Wonderwood Lanvin Arpege Parfum d`Empire Ambre Russe Hermes Voyage d'Hermes Parfum Montale Full Incense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Bentley Bentley for Men Intense Hermes L’Ambre des Merveilles