Marki » D E » « Grupy

David Beckham Instinct Ice David & Victoria Beckham dla mężczyzn

David Beckham Instinct Ice David & Victoria Beckham dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

David Beckham Instinct Ice marki David & Victoria Beckham to perfumy dla mężczyzn. David Beckham Instinct Ice został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, bergamotka i pieprz; nutami serca są geranium, brzoza i rozmaryn; nutami bazy są Żywica elemi, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Gałka muszkatołowa Bergamotka Pieprz

Geranium Brzoza Rozmaryn

Żywica elemi Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about David Beckham Instinct Ice by David & Victoria Beckham.

David Beckham Instinct Ice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum David Beckham Instinct Ice marki David & Victoria Beckham. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu David Beckham Instinct Ice marki David & Victoria Beckham reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men Shiseido Zen Gold Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Parfum d`Empire Eau de Gloire Nina Ricci Fille d`Eve Molinard Molinard Homme II MAC MAC Creations Hue: Africanimal Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Rubino Cosmetics Room 726 Black Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Summer 2010 Esprit Imagine for Her Nautica Regatta