Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Chantilly Eau de Vie Dana dla kobiet

Chantilly Eau de Vie Dana dla kobiet

Chantilly Eau de Vie Dana dla kobiet Zdjęcia Chantilly Eau de Vie Dana dla kobiet Zdjęcia

Chantilly Eau de Vie marki Dana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chantilly Eau de Vie został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są plumeria, gardenia i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są madagaskarska wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Gruszka Liść czarnej porzeczki

Plumeria Gardenia Jaśmin wielkolistny

Madagaskarska wanilia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chantilly Eau de Vie by Dana.

Chantilly Eau de Vie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dana Chantilly Eau de Vie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dana Chantilly Eau de Vie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chantilly Eau de Vie marki Dana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chantilly Eau de Vie marki Dana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Mood Yearn Lancome Miracle White Nights Annick Goutal Heure Exquise Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition biehl parfumkunstwerke al01 Dolce&Gabbana Rose The One Creed Les Floralies Cliff Richard Miss You Nights Roberto Capucci Ballade a Venise Nasomatto Nuda Henri Bendel Orange Flower