Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dianoche Love Night Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Love Night Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Love Night Daisy Fuentes dla kobiet Zdjęcia

Dianoche Love Night marki Daisy Fuentes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dianoche Love Night został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, mandarynka, piwonia, biała brzoskwinia, jaśmin, drzewo tekowe, ambra i wanilia.

Gardenia Mandarynka Piwonia Biała brzoskwinia Jaśmin Drzewo tekowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dianoche Love Night by Daisy Fuentes.

Dianoche Love Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes Dianoche Love Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes Dianoche Love Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dianoche Love Night marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dianoche Love Night marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Philosophy Amazing Grace Paul Sebastian Casual Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Calvin Klein Eternity Summer 2009 Pierre Guillaume PG15 Ilang Ivohibe Calypso Christiane Celle Calypso Rose Mistral Verbena Flower Yves Rocher Pivoine InStyle Sex In The City Lustre Jill Stuart Night Jewel