Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bancha DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Bancha DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Bancha DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bancha marki DSH Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lima, mandarynka, yuzu i mięta; nutami serca są jaśmin, róża, bazylia i sosna; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Lima Mandarynka Yuzu Mięta

Jaśmin Róża Bazylia Sosna

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bancha by DSH Perfumes.

Bancha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Bancha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Bancha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bancha marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bancha marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo XY Otto Kern Cycle Oriflame Ascendant Marina Marinof Un Matin d`Ete Christian Dior Dior Homme Sport Creed Amalfi Flowers L`Erbolario Corteccia (Bark) Opus Oils Divine: Pan Compagnia Delle Indie Sandalo Shantara Shaman O Boticario Arbo Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver