Marki » D E » cytrusowe « Grupy

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. When a Mandarin Loves a Woman został wydany w 2014 roku. When a Mandarin Loves a Woman stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Nutę głowy stanowi cytrusy;

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about When a Mandarin Loves a Woman by D.S. & Durga.

When a Mandarin Loves a Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Betty Barclay Rubin Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Gendarme Carriere Creed Citrus Bigarrade Creed Orange Spice Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Floris Pink Grapefruit Romane Jet 365 City Lights